Babysitting - péče o děti Praha 6

 
 
 

Co je dobré vědět o Babysittingu

 
Babysitting je organizace zajišťující péči o děti. Hlavní náplní je hlídání dětí kvalifikovanou pečovatelkou u Vás doma. Nabízíme hlídání krátkodobá (minimálně však dvouhodinová), v libovolném denním či nočním čase, a to sedm dní v týdnu. Jsme schopni zajistit pravidelná a dlouhodobá hlídání vždy podle požadavků zákazníka.

K dalším činnostem patří odvody dětí do i ze školek, škol a různých volnočasových aktivit. Starším dětem pomůžeme s přípravou do školy. Nabízíme doučování nejrůznějších předmětů základní i střední školy. Kromě toho jsme schopni se kvalifikovaně, prostřednictvím našich pečovatelek, postarat o Vaše dítě v době nemoci i rekonvalescence. S jinými organizacemi spolupracujeme při pořádání dětských koutků. Všechny naše činnosti poskytujeme jak česky mluvícím rodinám, tak i rodinám cizinců.
 
 
 
hlídání dětí doma
 
 
 
hlídání dětí pečovatelkou
 
 
 
 
 

Kdo jsou naše pečovatelky?

 
 
Pečovatelky jsou studentky, zdravotní sestry, učitelky nebo ženy, které si hlídání dětí zvolily jako své povolání. Všechny zájemkyně o tuto práci procházejí náročnými vstupními pohovory a testy, samozřejmostí je i to, že musejí být (v případě studentek) starší 18 let a také všechny adeptky absolvují zdravotní kurz péče o děti. Vybíráme pouze spolehlivé a stabilní ženy.
 
 
 
hlídání dětí doma